NL / PL / EN / ES / RO
Zoeken Menu

Wordt opbouw pensioen meegenomen naar een andere werkgever?

Een uitzendkracht bouwt na 8 gewerkte weken pensioen op (de 8-wekeneis). Indien een uitzendkracht die pensioen opbouwt, overstapt naar een ander uitzendbureau, dient dit andere uitzendbureau de pensioenopbouw vanaf dag 1 voort te zetten.

Indien echter sprake is van een onderbreking tussen twee uitzendovereenkomsten van 52 weken of langer, dan geldt opnieuw de 8-werkeneis.

Bron:
Artikel 32 en Bijlage III CAO voor Uitzendkrachten

Ben je geholpen met dit antwoord?

Niet geholpen?

Bel onze Helpdesk op 0800-7008 of stuur een e-mail.

Categorie├źn Vragen Pensioen