NL / PL / EN / ES / RO
Zoeken Menu

Moet het uitzendbureau afgesproken uren garanderen?

In fase A en fase 1 en 2 geldt gedurende de looptijd van de uitzendovereenkomst uitsluiting van de loondoorbetalingsverplichting, tenzij schriftelijke anders is overeengekomen. Hier is dus geen sprake van garantie van de afgesproken uren.
In fase B en C en fase 3 en 4 is er altijd een loondoorbetalingsverplichting als het werk wegvalt. Een uitzendbureau moet dan ook de afgesproken uren garanderen.

Uitsluiting loondoorbetalingsverplichting
Er is geen loon verschuldigd als het werk wegvalt. Een uitzendkracht ontvangt alleen loon over de perioden dat er daadwerkelijk arbeid is verricht.

Bron:
Artikel 22 CAO voor Uitzendkrachten

Ben je geholpen met dit antwoord?

Niet geholpen?

Bel onze Helpdesk op 0800-7008 of stuur een e-mail.

Categorie├źn Vragen Wegvallen van werk