NL / PL / EN / ES / RO
Zoeken Menu

Heeft een uitzendkracht recht op scholing?

Een uitzendkracht heeft recht op een gesprek over ontwikkeling. De gemaakte afspraken worden schriftelijk vastgelegd.

Ieder uitzendbureau heeft de verplichting jaarlijks een bepaald bedrag aan de bevordering van de duurzame inzetbaarheid van de uitzendkrachten te besteden. In plaats van het zelf te besteden, kan een uitzendbureau er voor kiezen om dit budget af te dragen aan de Stichting Doorzaam. Het opgebouwde budget is een collectieve bestedingsverplichting en wordt dus niet voor elke uitzendkracht specifiek en afzonderlijk opgebouwd.

Bron:
Artikel 30 en 31 CAO voor Uitzendkrachten

Ben je geholpen met dit antwoord?

Niet geholpen?

Bel onze Helpdesk op 0800-7008 of stuur een e-mail.

Categorie├źn Vragen Scholing