NL / PL / EN / ES / RO
Zoeken Menu

In welke taal moet een uitzendovereenkomst zijn opgesteld?

Een uitzendovereenkomst en bijbehorende stukken moeten zowel in het Nederlands als in de landstaal van de uitzendkracht beschikbaar zijn.

Bron:
Artikel 36 lid 13 CAO voor Uitzendkrachten

Ben je geholpen met dit antwoord?

Niet geholpen?

Bel onze Helpdesk op 0800-7008 of stuur een e-mail.

Categorie├źn Vragen Internationaal