NL / PL / EN / ES / RO
Zoeken Menu

Hoe lang mag de proeftijd van een uitzendkracht zijn?

Een proeftijd mag alleen worden opgenomen bij een uitzendovereenkomst die is aangegaan voor een termijn van langer dan 6 maanden.

Bij opvolgende uitzendovereenkomst met de uitzendkracht kan niet opnieuw een proeftijd worden opgenomen, tenzij sprake is van een onderbreking tussen contracten van langer dan een jaar.

Bron:
Artikel 13 CAO voor Uitzendkrachten

Ben je geholpen met dit antwoord?

Niet geholpen?

Bel onze Helpdesk op 0800-7008 of stuur een e-mail.

Categorie├źn Vragen Contracten