NL / PL / EN / ES / RO
Zoeken Menu

Heeft een uitzendkracht recht op een eenmalige uitkering?

Wordt een uitzendkracht beloond volgens de inlenersbeloning, dan heeft hij recht op dezelfde eenmalige uitkering waarop ook medewerkers in dienst van de opdrachtgever (in een gelijke of gelijkwaardige functie) recht hebben.

Terugkerende uitkering

Let op: een eenmalige uitkering is op dit moment niet een jaarlijks terugkerende uitkering, zoals een eindejaarsuitkering. Met ingang van 2023 wordt de eindejaarsuitkering wel toegevoegd aan de inlenersbeloning.

Bron:
Artikel 16 lid 1 sub h en sub j CAO voor Uitzendkrachten

Ben je geholpen met dit antwoord?

Niet geholpen?

Bel onze Helpdesk op 0800-7008 of stuur een e-mail.

Categorie├źn Vragen Beloning