NL / PL / EN / ES / RO
Zoeken Menu

Heeft een uitzendkracht recht op ATV/ADV?

 

Wordt de uitzendkracht beloond volgens de inlenersbeloning, dan heeft hij recht op dezelfde regeling van arbeidsduurverkorting (ADV/ATV) waar ook medewerkers in dienst van de opdrachtgever (in een gelijke of gelijkwaardige functie) recht op hebben. De van toepassing zijnde arbeidsduurverkorting wordt in tijd en/of geld gecompenseerd.

Bron:
Artikel 16 lid 1 sub b en 17 CAO voor Uitzendkrachten

Ben je geholpen met dit antwoord?

Niet geholpen?

Bel onze Helpdesk op 0800-7008 of stuur een e-mail.

Categorie├źn Vragen Werken en vrij